Full moon – AUTHENTIC MOVEMENT jesień/zima 2015
2015.11.09-2015.12.07
Mazowiecki Instytut Kultury ul.Elektoralna 12

Zespół


Prowadzenie: Paulina Święcańska

Opis projektu

Praktyka ruchowa skoncentrowana na kontakcie ze swoim wewnętrznym 'Ja'.

Data: Poniedziałki - 9,23 listopad; 7 grudzień

Miejsce: Mazowiecki Instytut Kultury ul.Elektoralna 12

Godzina: 18:00-19:30

Cena standardowa: 30 PLN

Cena promocyjna: 20 PLN dla osób które uczęszczają na regularne zajęcia CI w niedzielę do Astanga Joga Studio

 

Ruch Autentyczny to forma indywidualnej praktyki ruchowej wykonywana jest zazwyczaj z zamkniętymi oczami oraz w obecności "towarzysza/obserwatora". Główną uwagę należy skupić na kontakcie ze swoim wewnętrznym ja. Będąc w ruchu, pod wpływem własnych wewnętrznych impulsów, powstają spontanicznie gesty, pozy i zatrzymania. "Towarzysz/obserwator" biernie chłonie Twój ruch, przeżywa swoje reakcje na przybraną formę, nie oceniając i nie osądzając, a koncentrując się i pogłębiając samoświadomość.

 

Ruch Autentyczny stymuluje oraz pogłębia refleksje i rozważania nad samopoczuciem, percepcją, emocjami i nastrojem w jakim znajduje się każdy z nas. Poszerza Twoją samoświadomość i percepcję, integrując ciało i umysł.

Kreacja, wyobraźnia, medytacja, to praktyki duchowe, które integrują ciało i umysł zwiększając dostęp do samoświadomości.

Jest wsparciem artystycznym, które odblokowuje proces twórczy, stanowi kreatywne spojrzenie i stymuluje nowe pomysły. Może być również częścią procesu psychoterapii i lepszego poznania samego siebie.

 

Spróbować może każdy, bez względu na wcześniejsze doświadczenia z aktywnościami fizycznymi. Liderem na spotkaniach będzie choreografka i tancerka Paulina Święcańska, a dodatkowej siły doda nam aura pełni księżyca.

 

Wiecej informacji:

www.perform.org.pl
www.facebook.com/art.perform

 

Wszystkie pytania prosze kierować na adres:

info@perform.org.pl

Partnerzy

Współpraca przy realizacji projektów:

  • "inVISIBLE" 2015
  • x
Projekt i wykonanie CreActive Team
All right reserved